Filtruj wg ceny

Baterie łazienkowe

Stwórz imponująca i spójną przestrzeń w swojej łazience zaopatrując ją w wysokiej jakości baterie umywalkowe i wannowo-prysznicowe.

Maksymalna funkcjonalność o urzekającym designie

Bateria umywalkowa to jeden z elementów kompozycyjnych naszej łazienki. Aktualnie baterie dzięki swoim designie można traktować jako mocną rzecz przykuwającą uwagę. To prawie jak z biżuterią zdobiącą ciało. Baterie do umywalek od Janedo sprawdzają się pod względem swojej użytkowości i estetyki wykończenia.

Bogate wzornictwo o różnorodnym wykończeniu

Znajdź idealnie pasujący model do swojej łazienki zaaranżowanej w stylu retro, nowoczesnym czy klasycznym. Baterie umywalkowe od Janedo posiadają perlator, który napowietrza wypływającą wodę z wylewki. W konsekwencji oszczędza wodę bez zaburzania komfortu podczas użytkowania. 

Baterie prysznicowo-wannowe 

Jeżeli ktoś uważa, że bateria prysznicowa to szczególik łazience, jest w ogromnym błędzie. Chcemy zwrócić uwagę, że pozory mylą i jest to mimo wszystko bardzo ważny czynnik łazienki. Kabina prysznicowa to niezwykła ozdoba łazienki. Dlatego potrzebuje zdumiewających baterii prysznicowych. Tożsama z aranżacją łazienki daje wrażenie dostojnej i wzniosłej. W naszym asortymencie baterie łazienkowe – tylko najlepsze gatunkowo i w adekwatnych cenach do jakości produktu. 

Znajdź idealnie pasujący model do swojej łazienki z JANEDO.